Asansörlü Nakliyat

Mersin asansörlü nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Taşınma sürecini müşterilerimiz için daha kolay hale getirebilmek amacı ile hizmetlerimizi gelişen teknolojinin sektörümüze olan etkisini göz önüne alarak çeşitlendirmekteyiz. Bu süreçte özellikle yüksek katlı ve dar merdivenli binalarda yaşayan müşterilerimiz için uygun olan Mersin asansörlü nakliyat hizmetini de hizmet seçeneklerimiz içerisinde dahil etmiş bulunmaktayız. Okur Nakliyat olarak seneler içerisinde asansörlü nakliye hizmetimiz ile birçok müşterimize hızlı ve güvenli nakliye deneyimi yaşatmış bulunmaktayız.

Asansörlü Araçlar İle Hızlı Taşımacılık

Asansörlü taşıma yapmak için öncelikle binanın asansörlü araçların kurulacağı uygun noktasını tespit etmekteyiz. Ayrıca bu süreçte binanın yüksekliği de firmamız için önemli olmaktadır. Ancak asansörlü araçlarımız metrelerce yüksekliğe çıkabildikleri için binanın yüksekliği ekiplerimiz için problem oluşturmamaktadır. Eşyalar doğrudan binanın dışa açılan geniş bir alanından çıkartıldıkları ve nakliye ekiplerinin merdivenden her bir eşyayı indirmesine gerek olmadığı için hızlı bir şekilde binadan çıkartılabilmektedir.

Geniş pencere, balkon ve terasları asansörlü araçlara eşya yüklemek için uygun noktalar olarak görmekteyiz. Asansörlü araçların paletlerini eşyaların çıkartılacağı alana doğru ve sağlam açı ile yerleştirmekte ve sonrasında sabitlemesini yapmaktayız. Asansörlü nakliye araçları ile güvenli bir şekilde eşyaların çıkartılabilmesi için bu işlemin işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Deneyimli bir ekibe sahip olan firmamız, asansörlü araçları nasıl kullanması gerektiğini bilen kişilerden oluşan bir ekip ile bu hizmeti vermektedir. Asansörlü araçlar kurulduktan sonra eşyalar yüklenmekte ve aşağıya indirilmektedir. Eşyalar birbirlerine çarpmayacak veya hasar almayacak şekilde asansörlü araçlara yerleştirilmektedir.

Ekonomik Asansörlü Taşıma Hizmeti

Okur Nakliyat olarak hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet verecek şekilde hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. Ayrıca bu süreçte hizmetlerimizin ekonomik olmasını da önemsemekteyiz. Her bütçeden kişinin taşınma ihtiyacını karşılayabilmeyi amaçlamaktayız. Ticari kaygılar gütmeden fiyatlarımızı düşük tutmakta ve bu sebeple öğrencisinden emeklisine her gelir grubundaki kişinin tercih ettiği bir firma olmaktayız.

Mersin asansörlü nakliyat fiyatları, binaların yüksekliğine ve binadan çıkartılacak olan eşyaların sayısına göre değişmektedir. Bina yüksekliği ve eşya sayısı arttıkça asansörlü taşıma ücretleri de artmaktadır. Müşterilerimizin firmamızdan net bir ücret alabilmeleri için öncelikle bizimle iletişime geçmeleri ve bu bilgileri firmamıza vermeleri gerekmektedir. Ardından kendilerine nakliye planı ve bu plana denk düşen ücret açıklanmaktadır.