Eşya Depolama

Mersin eşya depolama

Eşya Depolama

Eşyalarını mevcut adreslerinden çıkartmaları gereken fakat henüz eşyaları için yeni bir adres bulamamış olanlar için Mersin eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Okur Nakliyat olarak seneler içerisinde edindiğimiz tecrübe ile beraber eşyaları güvenli bir şekilde korunaklı depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Depolarda muhafaza edilecek olan eşyaları birinci kalite ambalajlar ile kalacakları süreye göre uygun şekilde paketlemekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile uzun yıllardır nakliye sektöründe varlığımızı korumaktayız. Mersin’de hizmet veren bir firma olarak depolarımız da Mersin’de bulunmaktadır. Hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu sebeple müşterilerimiz depolarımızdan eşyalarının başka bir şehre taşınmasını da talep edebilmektedirler.

Eşya Depolama Hizmetinin Özellikleri

Eşyalarını mevcut adreslerinden taşıması gereken ve eşyalar için acil yer bulmak isteyenlerin bu süreçte telaş ile istemedikleri bir yere taşınmamaları için eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti müşterilerimiz saat veya gün sınırlaması olmadan istedikleri zaman bizden talep edebilmektedirler. Müşterilerimizin adreslerinden eşyalarını güvenli bir şekilde nakliye araçlarımıza yükledikten sonra eşyaları depolarımıza yerleştirmekteyiz ve bu süreçte eşyaların herhangi bir hasar almasını, kaybolmasını, çalınmasını önlemekteyiz.

Müşterilerimizin eşyaları onların tayin ettikleri süre boyunca depolarımızda kalmaktadır. Eşyalarının taşınmasını istedikleri yeni adreslerini belirledikten sonra bizimle iletişime geçmeleri durumunda, eşyalarını istedikleri gün ve saatte yeni adreslerine taşımaktayız. Eşyaların bizim sorumluluğumuzda olduğu süre içerisinde eşyalar depolarımızda 7/24 güvenli bir şekilde korunmaktadır. Nem veya rutubet sebebi ile hasar almamaları adına havalandırma sistemimiz bulunmaktadır. Depolarımızdaki eşyaları birbirlerine hasar vermeyecek şekilde yerleştirmekteyiz.

Düşük Ücretler İle Eşya Depolama Hizmeti

Okur Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini ticari kaygıların önünde tutmaktayız. Bu sebeple verdiğimiz hizmetler için uygun bir fiyat politikası benimsemekteyiz. Müşterilerimizden talep edeceğimiz ücretleri aldıkları hizmetler doğrultusunda hesaplamaktayız. Bu sayede bütçeleri doğrultusunda nakliye planlarını kişiselleştirebilmeleri mümkün olmaktadır.

Eşya depolama fiyatlarını belirlerken müşterilerimizin depolanacak olan eşya sayısını, eşyalarının ne kadar süre depolarımızda muhafaza edileceğini dikkate almaktayız. Müşterilerimiz iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek depolama fiyatları hakkında net bir bilgi alabilmektedirler. Sunduğumuz ücretleri onaylamaları durumunda nakliye sürecini başlatmaktayız.