Eşya Paketleme

Mersin nakliyat ambalajlama

Eşya Paketleme

Eşyaların nakliye sürecinde hasar almalarını önleyebilmek amacı ile eşya paketleme aşamasının doğru teknikler ile yapılması gerekmektedir. Her ne kadar eşyaların paketlenme süreci kolay gibi gözükse de esasında her eşya türü için paketleme teknikleri farklılık göstermektedir ve yalnızca işinin ehli kişiler hangi eşyaların nasıl paketlenmesi gerektiğini bilebilmektedir. Okur Nakliyat olarak müşterilerimizin taşınma süreçlerinde rahat etmelerini amaçladığımız için eşya paketleme aşamasında da sorumluluk almaktayız.

Eşya Paketleme Hizmetinin Gerekliliği

Eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması sırasında hasar almasına neden olabilecek birçok faktör bulunmaktadır. Ancak bu faktörler içerisinde en riskli olanlardan biri de eşyaların yanlış paketlenmesi olmaktadır. Eşya paketlemenin önemi, eşyaların hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılabilmesi noktasında oldukça fazla olmaktadır. Eşyalar niteliklerine göre gruplandırılmalı ve uygun ambalaj malzemeleri ile doğru teknikler kullanılarak paketlenmelidir. Bu işlemleri işinin ehli kişilerin yapması gerekmektedir. Taşınacak olan kişilerin eşyalarını kendilerinin paketlemesi veya deneyimsiz firmalara paketleme işlemini teslim etmeleri, nakliye esnasında eşyaların paketlerinin yırtılmasına ve hasar almasına neden olabilmektedir.

Firma olarak işinin ehli kişilerden oluşan nakliye ekiplerimiz ile eşya paketleme hizmeti vermekteyiz. Eşya paketleme işlemi sırasında kullanılacak olan ambalajları, kolileri ve ekipmanları müşterilerimizden talep etmemekteyiz. Gerekli her malzemeyi ekiplerimiz kendileri getirmektedir. Eşyaların hasar almayacakları şekilde paketlenmelerini ekiplerimiz üstlenmektedir. Bazı eşyalar tek parça halinde paketlenememektedir. Böyle durumlarda eşyaların önce demontesini yapmakta ve ardından eşyaların her parçasını özenle paketlemekteyiz. Eşyalar yeni adreslerine ulaştırıldıklarında da ekiplerimiz eşyaların montajını yapmadan evden ayrılmamaktadırlar.

Eşya Paketleme Ücretleri

Okur Nakliyat olarak müşterilerimize uygun fiyatlar ile nakliye hizmetleri sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet şartlarımızı belirlemekte ve her hizmetimizde de kar marjını düşük tutmaktayız. Taşınma sürecinde olan her bireyin nakliye ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi amaçlamaktayız. Hatalı paketlemeden doğabilecek hasarların önüne geçebilmek amacı ile eşya paketleme fiyatlarını düşük tutmaktayız. Paketlenecek olan eşya sayısına ve eşya paketlemede kullanılacak olan malzemelere göre paketleme ücretleri değişiklik göstermektedir. Paketleme fiyatları ile ilgili net bilgi almak isteyen müşterilerimiz, iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilmektedirler.