Evden Eve Nakliyat

Mersin evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Mersin evden eve nakliyat hizmeti alacak olanlar, çoğu zaman geçmiş tecrübelerinden dolayı nakliye firmalarına karşı önyargılı yaklaşmaktadırlar. Ancak Okur Nakliyat olarak sıfır hasar garantisi ile müşterilerimizin evlerini taşımaktayız. Süreç içerisinde müşterilerimize herhangi bir sorumluluk yüklememekteyiz ve gündelik hayatlarını aksatmayacakları, yorulmayacakları ya da kaygılanmayacakları şekilde nakliye sürecini yönetmekteyiz. Müşterilerimize saat ve gün sınırlaması olmadan her daim hizmet vermekteyiz. Talep etmeleri durumunda eşyalarını sigortalayabilmekteyiz ve bu sayede eşyalarının öngörülemeyen sebeplerden dolayı hasar alması halinde hasar tutarını kendilerine ödemekteyiz. Ayrıca taşınacakları yeni adreslerini ayarlayamamış olmaları halinde eşyalarını depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

Ev Taşımayı Kolaylaştıran Hizmetler

Uzun yıllardır Mersin’de hizmet vermekte olan en güvenilir nakliye firmalarından biri olmaktayız. Sektörde edindiğimiz yer ile öne çıkmakta ve günden güne müşteri kitlemizi daha da genişletmeyi başarabilmekteyiz. Ev taşımayı kolaylaştıran seçenekler ile müşterilerimizin taşınma süreçlerini mümkün olan en kısa süre içerisinde en kolay şekilde atlatmalarını sağlamaktayız.

Belirli bir müşteri profiline hitap etmeyi değil, taşınma ihtiyacı duyan herkese hitap etmeyi amaçlamaktayız. Bu sebeple hizmet seçeneklerimizi de müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendirmekteyiz. Taşınma süreçlerinde günlük hayatlarının olumsuz etkilenmesini istemediğimiz için müşterilerimize herhangi bir iş sorumluluğu vermeden nakliye sürecini tamamlamaktayız.

Hızlı ve Düşük Ücretler İle Ev Taşıma

Hızlı nakliyat hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız, bu süreçte uygun fiyat politikası uygulamaktadır. Talep edilen hizmetlere göre her müşterimize belirli bir fiyat sunmaktayız ve sunduğumuz fiyatlarda kar marjını düşük tutmaktayız. Nakliye sürecinde sinirleri yıpranan müşterilerimizin bir de fiyatlar dolayısı ile kendilerini üzmelerinin önüne geçmiş olmaktayız.

Okur Nakliyat olarak taşınma sürecinin mental açıdan yorucu olmasının en büyük sebeplerinden biri taşınma sürecinin uzun sürmesi olduğu için bu süreci kısaltacak şekilde hizmetlerimizi çeşitlendirmekteyiz. Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin eşyalarını daha kısa süre içerisinde daha güvenli şekilde evlerinden çıkartmaktayız. Nakliye sürecini çok daha kısa süre içerisinde tamamlayabilmek için öncesinde verilecek hizmetlere göre bir planlama yapmaktayız ve bu planlama sayesinde nakliye sürecinde herhangi bir sürprizle veya sorunla karşılaşmadan, vakit kaybetmeden eşyaları taşıyabilmekteyiz.