Hakkımızda

Hakkımızda

Okur Nakliyat olarak Mersin’de uzun yıllardır nakliye hizmeti vermekteyiz. Mersin evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra ofis taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Bu süreçte hizmet seçeneklerimizi her geçen gün genişletmeyi, daha kaliteli hizmet vermeyi, müşterilerimizin taşınma sürecinden memnun ayrılmalarını ve taşınmayı kolaylaştırmayı amaçlamaktayız. Mesleki etik kuralları kapsamında müşterilerimizin taşınma süreçlerini sorumluluk almadan uygun fiyatlar ile hızlı bir şekilde geçirmelerini sağlamaya çalışmaktayız.

Hasarsızlık Garantili Nakliye Hizmeti

Nakliye firmalarının bazıları taşınma sürecinde eşyalara gerekli özeni göstermemektedirler. Bu durum da eşyaların hasar alması ile sonlanabilmektedir. Eşyalarına hor davranılacağını düşünerek bu sebeple birçok taşınacak olan kişi de nakliye firmalarına karşı temkinli olmaktadır. Firmamız hem şehir içi hem de Mersin şehirler arası nakliyat hizmeti verirken her daim müşterilerini mağdur etmemeye ve memnun etmeye odaklanmaktadır. Bu sebeple eşyalara da mümkün olan en yüksek derecede hassasiyet göstermekte ve özenli bir şekilde eşyaların taşınmasını sağlamaktayız.

Seneler içerisinde edindiğimiz tecrübe ile eşyaların hasarsız şekilde nasıl taşınması gerektiğini bilmekte ve eşyaları türlerine göre doğru teknikler ile paketlemekte ve taşımaktayız. Aynı zamanda gelişmiş araç ve ekipmanlarımız ile eşyaların yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamaya çalışmaktayız. Bu süreç içerisinde öngörülemeyen nedenler ile eşyaların hasar alma riski bulunmaktadır. Ancak bu riske karşı da önlem almakta ve müşterilerimize sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Eşyalarını sigortalamamızı istemeleri durumunda, eşyalarının alabileceği her hasarı firmamız karşılamakta ve taşınma sürecinde mağdur olabilme ihtimalleri de ortadan kalkmaktadır.

Ekonomik Taşımacılık Faaliyeti

Okur Nakliyat olarak seneler içerisinde sektörde adımızı duyurmuş ve oldukça geniş bir kitleye hitap etmeye başlamış bulunmaktayız. Bu süreçte hizmet kalitemizde herhangi bir düşüş olmamakta ve aksine her geçen gün hizmet kalitemiz daha da artmaktadır. Müşterilerimizin bütçelerini sarsmayacak şekilde uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti vermekteyiz.

Gelişen teknolojinin sektörümüze katkılarına bakıldığında; Mersin asansörlü nakliyat hizmeti ile nakliye maliyetleri düşmektedir. Daha az iş gücü ile daha hızlı ve kolay şekilde eşyaların evden çıkartılması sağlanabilmektedir. Bu sayede düşen nakliye maliyetini de fiyatlarımıza yansıttığımız için piyasaya göre ücretlerimiz oldukça uygun olmaktadır.