Ofis Taşımacılığı

Mersin ofis taşıma

Ofis Taşımacılığı

Ofisler iş alanları oldukları için Mersin ofis taşımacılığı esnasında eşyaların herhangi bir hasar almamaları için oldukça dikkatli olunması gerekmektedir. Okur Nakliyat olarak eşyaların güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşabilmeleri için gerekli güvenlik önlemlerini almakta ve hatta müşterilerimizin talep etmeleri durumunda eşyaları sigortalayabilmekteyiz. Mersin’de hizmet veren bir firma olarak Mersin’deki kurumsal müşterilerimizin eşyalarını Türkiye’nin her yerine taşıyabilmekteyiz.

Ofis Taşımacılığında Önem Verilen Noktalar

Ofis değiştirmek veya ofisi yeni bir yere taşımak, en az ev taşımacılığı kadar stresli ve dikkat gerektiren bir süreçtir. Bu süreçte eşyaların paketlenmesi, kategorilere ayrılması, ofisten çıkartılması, nakliye aracına yüklenmesi ve yeni adresine ulaştırılması özenli bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken aşamalardır. Bu süreçte yapılabilecek herhangi bir hata eşyaların hasar almasına neden olabilmektedir.

Ofis taşımacılığında dikkat edilecek noktalar doğrultusunda hizmet veren firmamız hem ofis eşyalarının hem de çevrenin zarar görmeyeceği şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır. Mesafe fark etmeksizin eşyaların güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşmasını amaçlamaktayız. Ofis içerisinde elektronik eşyaların sayısı oldukça fazla olmaktadır ve buna ek olarak çok sayıda değerli evrak veya eşyalar da bulunmaktadır. Dolayısı ile ofis eşyalarının hem öngörülebilecek hem de beklenmedik problemlere karşı korunması gerekmektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti ile müşterilerimizin eşyalarının en ufak bir hasar alması durumunda maddi kayıplarını tazmin etmekteyiz. Bu sayede mağdur olmalarının da önüne geçebilmekteyiz.

Hızlı ve Pratik Ofis Taşımacılığı

Okur Nakliyat olarak müşterilerimizin taşınma süreçlerinin kısa süre içerisinde tamamlanmasını ve yeni ofislerinde bir an önce çalışmaya başlayabilmelerini sağlamaktayız. Deneyimli ekibimiz ve gelişmiş ekipman seçeneklerimiz ile nakliye sürecini daha pratik hale getirmeye çalışmaktayız. Asansörlü nakliye hizmetimiz sayesinde taşınma sürecinin daha hızlı gerçekleşmesini sağlamaktayız. Aynı zamanda ofis eşyalarının hasarsız bir şekilde evden çıkartılabilmesi de asansörlü araçlar ile mümkün olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsediğimiz için müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda nakliye planımızı hazırlamaktayız. Yeni ofisini henüz hazırlayamamış müşterilerimizin eşyalarını depolarımızda muhafaza edebilirken taşınma işlemini de müşterilerimizin işlerini aksatmayacak şekilde onların belirttiği tarih ve saat aralıklarında gerçekleştirmekteyiz.