Parça Eşya Taşıma

Mersin parça eşya taşıma

Parça Eşya Taşıma

Bütün eşyalarını değil sayede sadece birkaç parça eşyasının yeni adresine taşınmasını isteyenler, Mersin parça eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyabilmektedirler. Bu hizmeti veren firma sayısı oldukça az olduğu için doğru nakliye firmasını tercih etmeleri onlar için oldukça önemli olmaktadır. Okur Nakliyat olarak eşyaların adet sayısına veya niteliğine

bakmadan her eşyanın hasarsız bir şekilde yeni adresine ulaşmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Mersin Parça Eşya Taşıma Hizmetinin Ehemmiyeti

Evin veya ofisin bütün eşyalarının değil de sadece birkaç parça eşyasının taşınmak istenmesi durumunda, parça eşya taşıma ile az sayıda eşyanın güvenli bir şekilde yeni adresine ulaştırılması mümkün olmaktadır. Ancak eşya sayısı az olduğu için parça eşya taşıma hizmeti ile nakliye firmalarının elde ettikleri kar oldukça az olmaktadır. Bu sebeple birçok nakliye firması parça eşya taşıma hizmeti vermeyi tercih etmemektedir. Verenler de oldukça yüksek fiyatlar ile bu hizmeti vererek ticari kaygılar ile kar oranlarını arttırmaya odaklanmaktadır. Ancak firmamız fiyat politikasını değiştirmeden standart fiyatlandırma ile parça eşya taşıma hizmeti vermektedir.

Pratik ve hızlı şekilde taşınma hizmetimizi eşya sayısına bakmadan her müşterimize sunmaktayız. Hizmet kalitemizden ödün vermemekteyiz. Eşya sayısı az da olsa müşterilerimizin güçlerinin yetmemesi veya eşyanın hasar almaması için gerekli güvenlik önlemlerini karşılayamaması gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Bu sebeple gerekli güvenlik önlemlerini alarak sıfır hasar ile eşyaları yeni adreslerine aktarmaktayız.

Uygun Fiyatlı Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımada kalite konusundaki anlayışımızı sürdürmekte ve kaliteyi düşürmemeye çalışırken verdiğimiz hizmette fiyatlarımızı da uygun tutmaya çalışmaktayız. Taşınacak olan eşya sayısına ve eşyaların taşındığı mesafeye göre bir fiyat uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin firmamızdan net bir fiyat alabilmeleri için öncelikle firmamız ile görüşme sağlamaları gerekmektedir. Almak istedikleri hizmetin kapsamına ve özel isteklerinin olup olmamasına göre gerekli kriterler kapsamında bir fiyat hesaplaması yapılmaktadır.

Okur Nakliyat olarak her bütçeden bireye hitap etmeyi amaçlamaktayız. Taşınmak isteyen her bireyin firmamızdan hizmet alabilmelerini istemekteyiz. Müşteri memnuniyetini temel alarak hizmet çeşitlerimizi belirlemekte ve hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.