Şehirler Arası Nakliyat

Mersin şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Okur Nakliyat olarak uzun senelerdir Ankara’da nakliye hizmeti vermekteyiz. Şehir içi nakliyatın yanı sıra Mersin şehirler arası nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Türkiye’nin istenen her bölgesine eşyaların nakliyesini sağlayabilmekteyiz. Üstelik bu süreçte müşterilerimizin herhangi bir tatsız durum yaşamalarının da önüne geçmeyi amaçlamaktayız. Taşınma sürecinin her aşamasında rol almakta ve müşterilerimizin yüklerini hafifletmekteyiz. Onlar için yorucu olabilecek bu süreci sadece süreçte haberdar edildikleri ve hiç sorumluluk almadıkları bir sürece dönüştürmeyi amaçlamaktayız.

Şehir Dışı Taşımacılık Firması

Taşınma sürecinin her aşaması büyük dikkat gerektirmektedir. Ancak uzak mesafe nakliyat hizmeti çok daha dikkatli olunması gereken bir süreçtir. Bunun nedeni ise eşyaların uzun saatler boyunca nakliye aracında durması olmaktadır. Eşyalar daha uzun süre araç içerisinde durdukça eşyaların hasar alma riskleri artmaktadır. Eşyaların yanlış paketlenmesi, araç içerisine yanlış yerleştirilmesi ve nakliye aracının yanlış sürülmesi gibi durumlar eşyaların zarar görmesine neden olabilmektedir.

Şehir dışı nakliyat hizmeti veren firmamız, mesafe fark etmeksizin gerekli güvenlik önlemlerini almaktadır. Deneyimli bir kadro ile çalıştığımız için eşyaların doğru paketlenmesini, araca doğru yerleştirilmesini ve nakliye aracının olması gerektiği gibi sürülmesini sağlayabilmekteyiz. Nakliye sürecini kolaylaştıracak ve hızlandıracak hizmetler vermekteyiz. Aynı zamanda verdiğimiz hizmetlerde uygun bir fiyat politikası benimsemekteyiz. Mesafeye ve eşya sayısına göre değişmekle beraber düşük ücretler üzerinden müşterilerimizin ödemeleri gereken nakliye ücretlerini hesaplamaktayız.

İşinin Ehli Bir Kadro İle Nakliye Hizmeti

Okur Nakliyat olarak firmamızın ilkelerini benimsemiş olan kişilerden oluşan ekipler ile nakliye hizmeti vermekteyiz. Taşınma sürecinde görev alan her şey, başarılı bir taşınma süreci geçirilmesine katkı sağlamaktadır ve başarılı taşınmada payı olan en önemli etken deneyimli bir çalışan kadrosudur. Uzman kadro ile nakliyat hizmeti veren firmamız; çalışanlarını işinin ehli, tecrübeli, genç, dinamik, güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiş olan kişiler içerisinden tercih etmektedir. Şehir içi nakliyat hizmetinde verdiğimiz her hizmeti şehirler arası nakliyat hizmetinde de vermekteyiz. Asansörlü nakliyat, eşya paketleme, eşya depolama, sigortalı nakliyat gibi istedikleri hizmeti müşterilerimiz talep edebilmektedirler.