Sigortalı Nakliyat

Mersin sigortalı nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Evindeki veya iş yerindeki değerleri eşyaların nakliye sırasında hasar alabileceğinden çekinen müşterilerimize Mersin sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet sayesinde eşyalarını sigortalamakta ve eşyalarının herhangi bir hasar alması durumunda eşyaların hasarını firma olarak tazmin etmekteyiz. Okur Nakliyat olarak işinin ehli bireylerden oluşan nakliye ekibi ile hizmet vermekteyiz. Mersin’de hizmet vermeye başlamış olan bir firma olarak hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz. Sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde şehir dışı nakliyat hizmet alan müşterilerimizin de içleri rahat bir şekilde taşınabilmelerini sağlamaktayız.

Sigortalı Taşımacılığın Önemi

Taşınma sürecinin daha risksiz olabilmesi için daha kısa süre içerisinde atlatılması gerekmektedir. Bunun için de işinin ehli bireyler tarafından taşınma sürecinin yönetilmesi gerekmektedir. Bu süreçte işinin ehli firmalara başvurulmaması durumunda; eşyaların çalınması, kaybolması, hasar alması gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Üstelik profesyonel olmayan nakliye firmaları, müşterilerinin yaşadıkları bu mağduriyetlerde sorumluluk kabul etmemektedirler.

Sigortalı nakliyenin önemine bakıldığında; beklenmedik bir problem ile karşılaşıldığında, eşyanın aldığı hasarın nakliye firmasından temin edilmesini sağlayan ve bu sayede eşya sahiplerinin mağdur olmadan yeni adreslerine taşınabilmelerini amaçlayan bir hizmettir. Firmamız hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında taşınacak olan eşyaları sigortalayabilmektedir. Özellikle maddi veya manevi açıdan oldukça fazla değeri olan bir eşyasını taşıtmak isteyen müşterilerimize eşyalarını sigortalatmalarını tavsiye etmekteyiz.

Tecrübeli Nakliye Firmasından Hasarsız Taşımacılık Hizmeti

Okur Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarının bizim sorumluluğumuzda oldukları süre içerisinde herhangi bir hasar almadan yeni adreslerine ulaşmasını amaçlamaktayız. Eşyalar için tam koruma sağlamak isteyen müşterilerimize de sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Seneler içerisinde edindiğimiz tecrübe ile beraber, beklenmedik hatalar dışında müşterilerimize sıfır hasar garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Uygun fiyatlı hizmet politikasını benimsemiş bir firma olarak her bütçeden bireyin lüks olarak görmeden sigortalı nakliyat hizmeti alarak eşyalarına tam koruma sağlamasını amaçlamaktayız. Sigortalı nakliyat fiyatlarını belirlerken müşterilerimizin taşınacak olan eşya sayısını ve eşyaların taşınacağı adresin eski adres ile olan mesafesini göz önüne almaktayız. Eşyaları sigortalayarak düşme, kırılma ve kayıp gibi durumların önüne geçtiğimiz için esasında bu hizmet sayesinde müşterilerimiz daha güvende olmaktadırlar.